Taş Yünü Asma Tavan Sistemleri

/Taş Yünü Asma Tavan Sistemleri
Taş Yünü Asma Tavan Sistemleri 2018-02-13T16:34:04+00:00

Akustik, taş yünü alçı plaka tavan ürünleri T-24 sistem taşıyıcılara kolayca entegre edilerek uzun ömürlü, dekoratif ve ekonomik çözümler sağlar. Taşyünü plakalar kaplamasız ya da boyalı olarak şekillendirilerek uzun ömürlü, kolay temizlenebilen, dayanıklı ve estetik tavanlar yaratmaktadır.

Ses yutma özelliği sağlayan taşyünü plakalar üzerindeki değişik boşluk oranı, farklı desenler ile serbest yönlü montaj imkanı sağlamaktadır. Akustik taşyünü plakaları maksimum ses yutma özelliği akustik denge istenen mahaller için oldukça ekonomik bir çözüm sunmaktadır.

İmalat, %54 oranında bazal taşı %36 kimyasal karışımlar ve %10 geri dönüşümlü çöp malzemelerinin 3000°C’de erimiş hale getirilerek kalıplara dökülüp preslenmesiyle elde edilir.

%70-%95-%100 bağlı neme dayanıklıdır.

HAKKIMIZDA

Gültek Mühendislik olarak biz, metal (galvaniz sac, alüminyum) işleme, form verme ve montaj gibi üretim birimleriyle hizmet vermekteyiz. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı üretim anlayışımızla kısa zamanda büyük ve önemli işler başardık. Türkiye’nin pek çok şehrinde hastane, okul, konut, otel ve sosyal tesis gibi çeşitli yaşam alanlarının asma tavanlarının üretimlerini ve montajlarını tamamladık. Alanlarında donanımlı teknik elemanlarımızla, planlı ve disiplinli bir şekilde işletmemizde imalat bölümünde çalışan 30 farklı şehirde 35 şantiyemizde çalışan yaklaşık 70 personelimizle sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

DEĞERLERİMİZ

  • Üretim kaynaklarımızı en verimli hale getirmek için planlıyoruz.
  • Size daha hızlı cevap verebilmek için stokluyoruz.
  • TSE standartlarında asma tavan üretiyoruz.
  • Sevkiyata müşteri memnuniyeti için önem veriyoruz.
  • Gücümüzü arttırmak için maliyetlerimizde ve üretimde sürekli iyileşmeyi sağlıyoruz.